Menü
Sepet

Hakkımda

Merhaba ;

Ben Gülşah Görgülü 1993 yılında Denizli'de doğup büyüdüm.

2011 yılında Yeditepe Üniversitesi Plastik sanatlar bölümünü Başarı bursu ile kazandım . Yine başarı bursu ile İç mimarlık bölümü çift ana dalı yaptım. Üniversite eğitimim ile birlikte başlayan spor hayatım, kendi değişimim ile bu işe daha sıkı sarılmamı ve ileriye taşımamı sağladı.

Sanat ile devam ettirdiğim akademik hayatımı, spor ile birleştirmek hayatım için en büyük adım oldu .Akademi eğitimi ile kişisel antrenörlük ,ekipmanlı -ekipmansız grup pilates , fonksiyonel antrenman , kardiyo, kick box, step aerobik ,dans ,gibi çeşitli dersler vererek spor kulüplerinde uzun süre eğitmenlik yaptım. Bunun yanında Zumba Basic 1,Zumba Gold Zumba Strong eğitmenliği alarak bir çok spor tesisinde ders vermeye devam ettim .

Eğitmenlik kariyerim ile birlikte 2016 yılında yarışma kariyerim için de ilk adımı atarak, Bikini Fitness Kategorisinde Türkiye de başlayan yarışma kariyerimi, WABBA dünya şampiyonası, Ifbb Pro Danimarka ve Amsterdam William Bonac pro yarışmalarında da podyum yapıp çeşitli dereceler alarak devam ettirdim.

2018 yılında başladığım uzaktan eğitim programlarında amacım sizlere daha sağlıklı , pozitif ve fit bir yaşam sunmaktır. Bire bir derslerim ile beraber sürdürdüğüm uzaktan eğitim kariyerim için öğrenmeye ,okumaya ,eğitim kariyerimi ileriye taşımaya her zaman devam etmekteyim .